bg bg penerini

Kávovary

V naší nabídce si můžete vybrat z vybraných modelů kávovarů značek Jura, De'Longhi, NIVONA a Catler. Tyto kávovary jsou určeny pro český trh, mají české menu, české návody a vztahuje se na ně záruční servis.

Určité vybrané modely si můžete prohlédnout u nás na prodejně Penerini coffee shop, kde Vám rádi poradíme, jak daný model pracuje, jaké má funkce atd.

V případě bydliště nebo umístění firmy v Brně a blízkém okolí Vám kávovar na základě předchozí domluvy rádi nastavíme dle Vašich potřeb a chutí přímo u Vás a naučíme Vás s ním pracovat. Nastavení kávovaru je možné i telefonicky na naší zákaznické lince +420 602 711 722.

Celou nabídku kávovarů naleznete na e-shopu >>

 

Kávovary pro domácnosti a menší provozy

Do domácností se hodí kávovary o menších rozměrech, s menší kapacitou zásobníků. I když jsou tyto kávovary menší neznamená to ochuzení o funkce, právě naopak. Již tyto kávovary dokáží udělat cappuccino a latte na pouhé stisknutí tlačítka.

Penerini coffee doporučuje: Jura A1
Jura A7
Jura Micro 90
Jura E6
NIVONA 626


Kávovary pro střední provozy

Tyto kávovary se hodí do kanceláří, kde pracuje 15 až 20 lidí, vinotéky a kavárny. Dokáží výtečné espresso, cappuccino i latte na pouhý stisk tlačítka.

Penerini coffee doporučuje: Jura E8
Jura F9

 

Velkokapacitní kávovary

Velkokapacitní kávovary se hodí do kanceláří, kde pracuje více jak 30 lidí, do řetězcových fastfoodů a na benzinové stanice, kde nechtějí obsluhovat profesionální pákový kávovar. Tyto kávovary nabízí objemný zásobník na vodu, zrno i odpad. Některé mají i přímé připojení na vodu.

Penerini coffee doporučuje: Jura WE6
Jura WE8

 


 

 

 

Profesionální vybavení

V sekci profesionální vybavení u nás naleznete profesionální pákové kávovary značek Catler, Promac a La Marzocco. Všechny tři značky jsou světoznámé a mají dlouhou historii. Jsou to velmi kvalitní kávovary, které odvedou poctivou práci. V této sekci samozřejmě nechybí ani veškeré vybavení správného baristy, ať už pěchovač, pěchovací stanice, konvičky a veškeré čistící prostředky. Stačí si vybrat...

facebook facebook g+