bg bg penerini

ZNAČKOVÁ KAMENNÁ PRODEJNA - PENERINI COFFEE SHOP

Dne 1.4.2014 jsme pro Vás otevřeli naši stylovou prodejnu s veškerým naším sortimentem. Naleznete nás v Králově Poli v Brně na Palackého třídě 60. Obchod jsme si od základu budovali podle naší představy.

Můžete si zde prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit vybrané kávovary značek JuraCatler Nivona. Ke kávovarům Vám doporučíme chemii pro udržování a ukážeme Vám nejdůležitější úkony, které s kávovarem provádět.

Samozřejmě u nás naleznete čerstvě pražené kávy 100% arabiky, které Vám rádi dle nabídky na mlýnku připravíme přímo na prodejně k ochutnání a následně si je můžete dle libosti nechat navážit s sebou domů. Kromě kávy si u nás můžete zakoupit kvalitní čaje, čokolády a to ať už horké, tak i pro potěšení.

Z dalšího sortimentu si u nás můžete zakoupit mlýnky na kávu (elektrické či ruční), dózy na uchování kávy, šálky různých velikostí i tvarů, termohrnky a produkty na domácí přípravu kávy.

Kromě vybavení pro domácnosti zde najdete i vybavení pro baristy, jako je pěchovač, konvička na našlehání mléka a další. Z profesionálních kávovarů prodáváme značky Promac, Rancilio a La Marzocco. Profesionální kávovary na prodejně vystavené nemáme, ale rádi Vám o nich poskytneme vyčerpávající informace a poradíme, který by se k Vám na provozovnu hodil.

 

Přijďte se za námi podívat a ohodnotit naši práci, kterou děláme právě pro Vás...

facebook facebook g+