bg bg penerini

Káva podle Vás

A co nabízíme našim velkoobchodním partnerům? Co třeba "kávu na míru" přímo pro vás?

Provozujete velkoobchod, specializovanou prodejnu, firemní pobočky nebo síť kaváren a chcete "svoji kávu"? Tak to u nás není žádný problém. Nabízíme vám možnost pražení kávy pro vaši společnost pod vaší značkou a ve vašem obalu.

A jak to celé probíhá?

Společně vybereme kávu, která vám bude nejvíce sedět. My vám ji upražíme tak, jak si daná káva zaslouží a zabalíme ji do vašeho sáčku s vaší etiketou, popř. logem.

Takto pražíme od 50 kg do 500 kg měsíčně.

Máte další dotazy? Neváhejte se na nás obrátit na e-mailu: prazirna@penerini.cz nebo na telefonním čísle: 602 711 722.


Dárkové balíčky

Chcete obdarovat své kolegy, zaměstnance nebo obchodní partnery kvalitní kávou?

Stačí si vybrat z naší aktuální nabídky káv. Tyto kávy jsme opět schopni vám nabalit do vašich obalů s vaší etiketou nebo označit naše balení vaší samolepkou s logem.

Kromě balíčků s kávou si můžete u nás sestavit kompletní dárkové balíčky, kde může být kromě kávy cokoliv z našeho sortimentu - čaje, čokolády, porcelán, vybavení na přípravu kávy a další. Vše vám zabalíme do krabiček se slaměnou vystýlkou a stužkou ve vaší barvě.

Aktuální nabídka dárkových hotových balíčků zde.

O kompletní nabídku dárkových balíčků nebo možného sortimentu pište na e-mail: info@penerini.cz.


Káva do kanceláře

Jste drobní podnikatelé, velká kancelář nebo chcete kávový catering na míru? Dodáváme kvalitní čerstvě praženou kávu z lokální pražírny k vám do kanceláře za velkoobchodní ceny. Kromě kávy máme i programy na zápůjčku kávovarů.

Potřebujete zajistit kávový catering pro svoje obchodní partnery nebo zaměstnance? Potřebujete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem kávovaru? I takové programy máme v nabídce.

Pokud vás cokoliv zajímá, neváhejte se na nás obrátit na e-mailu: info@penerini.cz nebo na telefonním čísle 602 711 722.

facebook facebook g+